First Class 3Br Luxury Duplex With Ain Dubai View

  • 180 m²

First Class 3Br Luxury Duplex With Ain Dubai View heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot het Marina Strand op wandelafstand van 16 minuten ervandaan. Dit appartement is gelegen op 19 km van Business Bay Metro treinstation en op maar 600 meter van Big 18 Dubai Marina / JBR busstation.

Het appartement heeft een bidet voor uw comfort. Daarnaast vindt u er een haardroger.

Deze accommodatie biedt u een complete keuken die met een koelkast, een broodrooster en een oven uitgerust is.

Het appartement is gelegen binnen een paar straten van Splash Pad Dubai. De Emirates Golf Club ligt 2 km verwijderd van de accommodatie. First Class 3Br Luxury Duplex With Ain Dubai View is gesitueerd in de buurt van Jumeirah Lake Towers metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near First Class 3Br Luxury Duplex With Ain Dubai View
Stylish Studio With Marina View Jbr
Mobiele prijsaanbieding

Stylish Studio With Marina View Jbr

97 m van de accommodatie
Seafront Newly Renovated 2Br In Jbr
Mobiele prijsaanbieding

Seafront Newly Renovated 2Br In Jbr

120 m van de accommodatie
USD 86 USD 77
per nacht
Dream Inn - Apartment Near Dubai Marina, Al Sahab Tower
Mobiele prijsaanbieding

Dream Inn - Apartment Near Dubai Marina, Al Sahab Tower

151 m van de accommodatie
USD 414 USD 373
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Accommodatie diensten

    • Wasserij

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Strandtoegang

    In de kamers

    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije kamers
    • Lift

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is First Class 3Br Luxury Duplex With Ain Dubai View gelegen?
      First Class 3Br Luxury Duplex With Ain Dubai View is in de wijk Jumeirah Beach Residence in Dubai gesitueerd, op maar 1 km afstand van het Marina Strand.
    • ❓
      Welke attracties liggen er in de buurt van First Class 3Br Luxury Duplex With Ain Dubai View?
      Populaire plekken in de buurt van First Class 3Br Luxury Duplex With Ain Dubai View zijn onder andere de Emirates Golf Club, het Marina Strand, Splash Pad Dubai.
    • ❓
      Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Azure Beach en Fogueira restaurants, gelegen op ongeveer 17 minuten lopen.
    • ❓
      Is er een keuken in First Class 3Br Luxury Duplex With Ain Dubai View?
      Bij First Class 3Br Luxury Duplex With Ain Dubai View kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een broodrooster en een oven.
    • ❓
      Heeft First Class 3Br Luxury Duplex With Ain Dubai View een wasmachine?
      Ja, een wasmachine is verkrijgbaar bij First Class 3Br Luxury Duplex With Ain Dubai View.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    First Class 3Br Luxury Duplex With Ain Dubai View

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten